Heets Sarı - Yellow Label Sigara 200'lü Paket

2-3 gün içinde Heets Sarı - Yellow Label Sigara 200'lü Paket

Heets Sarı - Yellow Label Sigara 200'lü Paket

Heets Yellow Label 10 Paket (200 Adetli), Marlboro Gold içim keyfi sunan Iqos sigara ısıtma cihazı ile kullanılmak üzere üretilmiş olan Heets sarı paket Yellow Label Sigara Kartuşu normal sigaraya oranla daha temiz ve sağlıklı olmasının başlıca sebebi yakılarak değilde ısıtılarak içilmesidir. Iqos sigara ısıtma çubuğu ile kullanım esnasında yakılarak içilen tütüne nazaran ateşleme ile tepkimeye giren bir çok zararlı kimyasal madde insan vücuduna girmemesi sonucu daha sağlıklı olduğu klinik testler sonucunda doğrulanmıştır.

Marlboro Gold sigara içimi deneyimini tamamen koku ve kül derdi olmadan deneyimlemek ve devam ettirmek isteyenlerin kesinlikle denemesi gereken bir sigara kartuşu ürünüdür. Tüm IQOS Isıtıcı ve Sigara Kartuşları orjinallik konusunda iade garantili olarak Buhar Adam ve Elektronik Sigara Likitci güvencesi ile satılmaktadır.

Paket İçeriği
1 Karton 10 Paket İçerir
Toplam 200 Adet Kartuş
Heets Yellow Kartuş ürünü Sarı Renkte kutuda bulunmaktadır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

  • Marka: Heets
  • Ürün Kodu: yellowlabel-cig
  • Stok Durumu: 2-3 gün içinde
  • 235,00TL

Etiketler: heets yellow label, heets, heets yellow sigara, heets sigara yellow, heets sarı, parlament heets sarı fiyat, heets yellow en ucuz, heets sarı sigara